ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ & ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ (ΠΛΑΤΕΙΑ ΞΥΣΤΡΗ), ΠΥΡΓΟΣ |
2621033311 |
2621034004 |
[email protected]
ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ
Open Menu
ΑΡΧΙΚΗ
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΙΚΗ
Κ-16
Κ-16
Βαθμολογία-Πρόγραμμα
Κ-14
Κ-14
Βαθμολογία-Πρόγραμμα
Κ-12
Κ-12
Βαθμολογία-Πρόγραμμα
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 27/11/2019
26 Νοέ 2019
Μικτή Ηλείας
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 25/11/2019
22 Νοέ 2019
Μικτή Ηλείας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΦΑΡΜΑ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
20 Νοέ 2019
Υποδομές
ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2019-2020
19 Νοέ 2019
Μικτή Ηλείας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΦΑΡΜΑ Κ-16 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
19 Νοέ 2019
Υποδομές
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
19 Οκτ 2018
Μικτή Ηλείας
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 15/10/2018
12 Οκτ 2018
Μικτή Ηλείας
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΕΠΣΗ 08/10/2018
05 Οκτ 2018
Μικτή Ηλείας
ΑΠΟΣΤΟΛΗ & ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
24 Μαΐ 2018
Μικτή Ηλείας
Τελευταία Αποτελέσματα
24-03: Κεραυνος Βρινας-ΑΠΟ Ωλενας 2-1
24-03: Προοδευτική Μανωλάδας-ΑΠΟ Κουρτεσιου 3-1
24-03: Δαφνη Ανδραβιδας-Κεραυνος Χειμαδιου 3-0
24-03: Ολυμπιαδα Γουμερου-Αο Μακρυσιων 1-1
24-03: Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης-Ολυμπιακός Λαμπετίου 5-2
24-03: Ηλειακός Βαρθολομιού-Πελοψ Πυργου 2-2
24-03: Νεος Ατρομητος Λασταιικων-Αο Αγιου Γεωργιου 6-1
24-03: Αλφειος Επιταλιου-ΠΑΣ Πύργου 2023 1-5
24-03: Αργοναυτης Κατακολου-ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 3-7
24-03: Αλφειονις Αλφειουσης-ΑΟ Ανδρίτσαινας 2023 2-2
24-03: Αετος Αλποχωριου Α.Ο.-Αιολος Πυργου 2-1
24-03: Λεοντες Αμαλιαδας-Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας 8-3
24-03: ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ-Αρης Δημητρας 1-4
23-03: Πελοψ Πελοπιου-Αγιος Δημητριος Πουρναριου 5-1
23-03: Αετος Κεντρου Πηνειας-Ατρομητος Καβασιλων 0-3
23-03: Απολλων Ν. Φιγαλιας-ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας 0-1
23-03: Πηγασος Πρασινου-Αίας Γαστούνης 1-0
23-03: Πανηλειακός-Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 0-2
23-03: Θυελλα Πύργου-Δοξα Νεας Μανωλαδας 3-0
23-03: Μυρσιναικος Μυρσινης-Κενταυρος Σωστιου 3-0
23-03: Θυελλα Καρδαμα-Προοδος Σαλμωνης 4-0
23-03: Ολυμπιακος Σαβαλιων-Ηλειακος Λεχαινων 0-2
23-03: Παο Κακοβατου-Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) 3-2
23-03: Δάφνη Ανδραβίδας-Ηλειακός Λεχαινών 0-2
23-03: Αμαλιάδα 2008-ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 2-7
23-03: ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ-ΑΟ Αστέρας Αμαλιάδας 1-4
23-03: ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ-ΠΑΟ Βάρδας 2-1
23-03: Δοξα Ελαιωνα-Εθνικος Γερακιου 0-3
23-03: Προοδευτική Μανωλάδας-Αίολος Πύργου 1-2
ΝΕΑ & ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ 16/04/2018
12 Απρ 2018
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΜΙΚΤΗΣ (2005)
29 Μαρ 2018
ΚΑΛΕΣΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΕΝ. 2006 ΓΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ ΑΓΩΝΣΕ ΣΤΗΝ ΝΕΝΤΑΓΙΑ (ΙΣΡΑΗΛ)
15 Μαρ 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΕΠΣΗ 17-18/03/2018
13 Μαρ 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΕΠΣΗ 03-04/03/2018
01 Μαρ 2018
‹ Previous
1
2
3
4
…
17
Next ›
Facebook
Ιστοσελίδες Ομάδων ΕΠΣ Ηλείας