ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ & ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ (ΠΛΑΤΕΙΑ ΞΥΣΤΡΗ), ΠΥΡΓΟΣ |
2621033311 |
2621034004 |
[email protected]
ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ
Open Menu
ΑΡΧΙΚΗ
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΙΚΗ
Κ-16
Κ-16
Βαθμολογία-Πρόγραμμα
Κ-14
Κ-14
Βαθμολογία-Πρόγραμμα
Κ-12
Κ-12
Βαθμολογία-Πρόγραμμα
Βαθμολογία
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Στατιστικά
Πρόγραμμα
Ομάδες
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Στατιστικά
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-K-12.-Κ-12
Βαθμολογια
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΓ
ΣΥΝΟΛΟ
ΕΝΤΟΣ
ΕΚΤΟΣ
ΠΟΙΝΕΣ
Ν
Ι
Η
Γ+
Γ-
Ν
Ι
Η
Γ+
Γ-
Ν
Ι
Η
Γ+
Γ-
1
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
27
9
64
9
0
0
75
11
4
0
0
40
5
5
0
0
35
6
0
2
Προοδευτική Μανωλάδας
24
9
40
8
0
1
49
9
4
0
0
30
4
4
0
1
19
5
0
3
Πανηλειακός
19
9
5
6
1
2
19
14
4
0
1
14
10
2
1
1
5
4
0
4
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
18
9
8
6
0
3
30
22
4
0
1
19
15
2
0
2
11
7
0
5
ΠΑΟ Βαρδας
15
9
-7
5
0
4
10
17
2
0
3
6
15
3
0
1
4
2
0
6
Δαφνη Ανδραβιδας
12
9
-3
4
0
5
22
25
3
0
2
12
5
1
0
3
10
20
0
7
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
9
9
-15
3
0
6
14
29
2
0
2
7
9
1
0
4
7
20
0
8
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
7
9
-20
2
1
6
12
32
1
1
3
7
16
1
0
3
5
16
0
9
Ηλειακός Βαρθολομιού
0
8
-24
0
0
8
0
24
0
0
4
0
12
0
0
4
0
12
0
10
Αίας Γαστούνης
0
8
-48
0
0
8
6
54
0
0
3
2
9
0
0
5
4
45
0
ΔΓ
:Διαφορά Γκολ
Ν
:Νίκες
Ι
:Ισοπαλίες
Η
:Ήττες
Γ+
:Γκολ Υπέρ
Γ-
:Γκολ Κατά
Πρόγραμμα
1η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
Πανηλειακός
-
Ηλειακός Βαρθολομιού
3 - 0
Δεν έχει ορισθεί
11-02-2023-12:00
Βάρδας
ΠΑΟ Βαρδας
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
2 - 11
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12-02-2023-10:00
Ανδραβίδας
Δαφνη Ανδραβιδας
-
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
6 - 0
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18-02-2023-11:00
Football Park
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
-
Προοδευτική Μανωλάδας
0 - 7
ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
25-02-2023-12:30
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
Αίας Γαστούνης
6 - 2
ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
Ηλειακός Βαρθολομιού
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
0 - 3
Δεν έχει ορισθεί
04-03-2023-09:45
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
10 - 2
ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
04-03-2023-10:00
Μανωλαδας
Προοδευτική Μανωλάδας
-
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
8 - 2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-03-2023-10:00
Παλαιοχωριου
Αίας Γαστούνης
-
Δαφνη Ανδραβιδας
2 - 5
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-03-2023-10:30
Γρ. Καλακος
ΠΑΟ Βαρδας
-
Πανηλειακός
0 - 2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
Δαφνη Ανδραβιδας
-
Ηλειακός Βαρθολομιού
3 - 0
Δεν έχει ορισθεί
18-03-2023-10:45
Football Park
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
-
ΠΑΟ Βαρδας
1 - 2
ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
18-03-2023-12:00
Δημ. Αμαλιάδας
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
0 - 7
ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
18-03-2023-12:00
Νέο Γηπ. Μανωλάδας
Προοδευτική Μανωλάδας
-
Αίας Γαστούνης
16 - 1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01-04-2023-09:15
Συντριάδας
Πανηλειακός
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
4 - 2
ΧΟΤΖΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
4η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
Ηλειακός Βαρθολομιού
-
Προοδευτική Μανωλάδας
0 - 3
Δεν έχει ορισθεί
02-04-2023-09:00
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
Αίας Γαστούνης
14 - 0
ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
02-04-2023-10:15
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
Δαφνη Ανδραβιδας
4 - 3
ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
08-04-2023-12:30
Βάρδας
ΠΑΟ Βαρδας
-
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
1 - 0
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09-04-2023-10:15
Football Park
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
-
Πανηλειακός
0 - 0
ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί
Ηλειακός Βαρθολομιού
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
0 - 3
Δεν έχει ορισθεί
22-04-2023-09:30
Συντριάδας
Πανηλειακός
-
Δαφνη Ανδραβιδας
3 - 2
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22-04-2023-13:00
Νέο Γηπ. Μανωλάδας
Προοδευτική Μανωλάδας
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
3 - 0
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23-04-2023-09:45
Δημ. Αμαλιάδας
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
-
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
3 - 0
ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29-04-2023-10:30
Δημ. Γαστούνης
Αίας Γαστούνης
-
ΠΑΟ Βαρδας
0 - 1
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΟ Βαρδας
-
Ηλειακός Βαρθολομιού
3 - 0
Δεν έχει ορισθεί
06-05-2023-11:00
Δημ. Ανδραβιδας
Δαφνη Ανδραβιδας
-
Προοδευτική Μανωλάδας
0 - 4
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
06-05-2023-12:30
Δημ. Αμαλιάδας
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
-
Πανηλειακός
1 - 2
ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
07-05-2023-09:30
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
3 - 8
ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
14-05-2023-12:00
Football Park
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
-
Αίας Γαστούνης
6 - 1
ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
7η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
Ηλειακός Βαρθολομιού
-
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
0 - 3
Δεν έχει ορισθεί
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
Αίας Γαστούνης
-
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
0 - 3
Δεν έχει ορισθεί
20-05-2023-09:30
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
Δαφνη Ανδραβιδας
11 - 0
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20-05-2023-10:30
Μανωλαδας
Προοδευτική Μανωλάδας
-
Πανηλειακός
3 - 1
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27-05-2023-09:45
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
ΠΑΟ Βαρδας
1 - 0
ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
8η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
Πανηλειακός
-
Αίας Γαστούνης
3 - 0
Δεν έχει ορισθεί
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
-
Ηλειακός Βαρθολομιού
3 - 0
Δεν έχει ορισθεί
03-06-2023-10:00
Ανδραβίδας
Δαφνη Ανδραβιδας
-
ΠΑΟ Βαρδας
0 - 1
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03-06-2023-19:30
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
Προοδευτική Μανωλάδας
5 - 3
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-06-2023-11:00
Football Park
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
0 - 6
ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
9η Αγωνιστική
ΠΛΗΡ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔ
ΟΥΧΟΣ
-
ΦΙΛΟΞ
ΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΤ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
31-12-1999-23:59
Δεν έχει ορισθεί
Αίας Γαστούνης
-
Ηλειακός Βαρθολομιού
-
Δεν έχει ορισθεί
03-06-2023-18:00
Καλτσέτο Φερεκίδης
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
-
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας
5 - 2
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10-06-2023-18:30
Football Park
Δαφνη Ανδραβιδας
-
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
3 - 0
ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
10-06-2023-19:00
Γρ. Καλακος
ΠΑΟ Βαρδας
-
Προοδευτική Μανωλάδας
0 - 2
ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-06-2023-19:45
Καλτσέτο Φερεκίδης
Πανηλειακός
-
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
1 - 6
ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ